Gülizar’dan, Murat’a Hüzün Dolu Şarkı…Gülizar 4.Bölüm (10 Şubat Cumartesi)

10 Şubat 2018 Cumartesi – Gülizar 10. Bölüm | Daha önce Murat’a hüzünlü zamanlarda şarkı söylemeyi sevdiğini anlatan Gülizar’ın, Murat ve Mine’nin nişan hazırlığı sırasında şarkı söylemesi Murat’ı derinden etkileyip, aklının karışmasına sebep oldu.
Gülizar bu kez “Soyunma” isimli şarkıyı Fettah ile beraber seslendi ve izleyicinin beğenisini toplandı. Sözü ve müziği Çiğdem Erken’e ait olan “Soyunma”, Değişik El ve Hüzün Dibi şarkıları gibi çok sevildi.

4. Bölüm Özet:

Gülizar, Murat'a olan duygularının farkına varacak mı?
Teksoy, Murat’ın arabasının izini sürüp sonunda çiftliğin kapısına dayanmıştır. Gülizar ve Suzan çiftlikte kalmanın kendileri için daha güvenli olduğuna karar verirler ve Hayriye’nin onlar için hazırlattığı eve yerleşirler.
Bu arada Mine ve Murat’ın nişan hazırlıkları da hız kazanmıştır. Veysel ise bunca yıldır herkesten sakladığı karanlık geçmişinin ortaya dökülmemesi için çok büyük bir çaba göstermektedir.

Konu & Hikaye:

Gülizar ve başarılı veteriner hekim Murat, farklı yönlere hareket etmek üzere olan iki ayrı treni beklerken yaşamları asırlık bir çiftlikte kesişecek iki gençtir. Gülizar dünya yıkılsa şarkı söylemekten vazgeçmeyecek, Murat kıyamet kopsa o kızı o aleme yar etmeyecektir. Üstelik Gülizar düne kadar varlığını bilmediği bir ailenin ve dev süt ürünleri imparatorluğunun varisidir, Murat ise Gülizar’ın üvey kız kardeşi ile 16 yaşından beri sözlüdür ve çiftliğin belkemiğidir. Bu sevda çiftlikteki herkesin, büyükbaş ve küçükbaş hayvanların, yıllanan peynirlerin, saf tereyağların ve berrak derelerin ve yemyeşil çayırların bile huzurunu kaçıracaktır.

Yapım: O3 Medya
Yapımcı: Onur Güvenatam
Yönetmen: Çağan Irmak
Proje Tasarım: Çağan Irmak
Senaryo: Çağan Irmak ve Scripta Yazı Grubu
Müzik: Çiğdem Erken

Oyuncu Kadrosu:
Farah Zeynep Abdullah (Gülizar)
Berk Cankat (Murat)
Ebru Cündübeyoğlu (Suzan)
Şerif Sezer (Hayriye)
Berkay Ateş (Fettah)
Zuhal Gencer (Candan)
Sevtap Özaltun (Mine)
Berk Erçer (Tuğrul)
Osman Alkaş (Veysel)
Mahperi Mertoğlu (Şerife Abla)
Ayşe Tunaboylu (Zemzem)
Goncagül Sunar (Nazan)
Gonca Cilasun (Muazzez)
Emre Taşkıran (Teksoy)
Pelin Abay (Fatoş)
Sinem Yener (Perihan)
Feriha Eyüboğlu (Şükriye)
Baran Can Eraslan (Fuat)

Gülizar Her Akşamları Saat 20:00'da...

Kategori :

TV & Magazin Videoları

Etiketler :

 Gülizardan     Murata     Hüzün     Dolu     Şarkı     Gülizar     4Bölüm     10     Şubat     Cumartesi   

Yorumlar