Çağla Şıkel: Parayı Zar Zor Kazanıyorum

TV & Magazin Videoları

Bir mağaza girişinde kameralara takılan Çağla Şıkel, ilginç maskesiyle dikkat çekti. Oğulları Kuzey ve Uzay’ı hafta sonu babaları Emre Altuğ’a gönderen Şıkel, ablası Berna Şıkel’e doğum günü hediyesi alacağını söyledi. Ünlü mankene eski partneri Alişan’ın da 44 yaşına girdiği hatırlatıldı.

Çağla Şıkel’in Balmumcu’daki evini 11 milyona satışa çıkardığı, ardından bu kararından vazgeçtiği gündeme gelmişti. Ünlü manken eski eşi Emre Altuğ’la ortak aldığı evini neden satmaktan vazgeçtiğini anlattı.

Yıllarca bale yapan Çağla Şıkel, Fi dizisinde dans eden Serenay Sarıkaya’yı katıldığı bir programda kıskandığını söylemişti. Şıkel’e sözlerini yanlış anlayıp olumsuz tweetler atanlar olduğu hatırlatıldı.
Her yıl Bodrum’a giden Şıkel’e bu sene ne zaman tatil yapacağı soruldu. Şıkel, geçen yaz bir ayrana 40 TL verdiği için isyan etmişti.

tv100 canlı yayını. Türkiye çapında yayın yapan tv100'ün canlı yayınını youtube üzerinden her zaman canlı olarak izleyebilirsiniz.

Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen programları Muhabbet Kralı, Uykusuzlar Kulübü ve canlı yayınlarla yeni video serileriyle her an elinizin altında.