Cristiano Ronaldo'dan Duygusal Mektup

Real Madrid’in Chelsea ile oynadığı hazırlık maçında sahaya bir taraftar girmiş ve Cristiano Ronaldo’ya sarılmıştı. Hapis cezasına çarptırılan bu taraftar için Portekizli yıldız bir mektup kaleme aldı.

Marca gazetesinin haberine göre Ronaldo bu davadan vazgeçilmesi için mahkemeye bir yazı kaleme almış.

Mektup şu şekilde;

“Benim adım Cristiano Ronaldo ve Real Madrid adına oynuyorum. Sahaya bir taraftar girdiğinde Sun Life Stadyumu’ndaydım.

Onun adı Ronald Gjoka, genç bir üniversite öğrencisi. Sarıldık ve güvenlik görevlisi gelip onu dışarı çıkarana kadar kısa bir süre konuştuk. Bana karşı agresif veya saldırgan değildi. Polis ve güvenlik geldiğinde de hiçbir zorluk çıkarmadı. Anladığım kadarıyla da hatasını itiraf etti ve güvenlik konusundaki çekinceler konusunda ikna oldu. O babasız büyümüş 20 yaşında bir delikanlı. Palm Beach State Community Üniversitesi’nde uluslar arası öğrenci olarak okuyor.

Eğer onun hakkındaki dava düşürülmezse ülkeden ve okulundan ihraç edilme durumuyla karşı karşıya kalabilir ve bu durum da beni oldukça endişelendiriyor. Olay olduktan sonra hemen Stadyum güvenliğine götürülmüş ve 1.5 gününü de hapishanede geçirmişti.

Pazartesi günkü duruşmada da avukatı davanın düşmesi için talepte bulunmuş fakat siz kabul etmemişsiniz.

Sizin durumunuzu ve yasaları uygulama zorunluluğunuzu anlıyorum. Fakat sizden bu kararınızı tekrar gözden geçirmenizi ve onun hakkındaki suçlamaları geri çekmenizi rica ediyorum.

Hatası yüzünden hapis cezası çekmesi beni oldukça üzer. Onun parlak bir geleceği var ve sırf bir hatası yüzünden bu geleceğin mahvolmasını istemem. Teşekkür ederim. Eğer bir sorunuz olursa beni herhangi bir zamanda aramaktan çekinmeyin.

Saygılarımla

Cristiano Ronaldo “

Kategori :

Spor Videoları

Etiketler :

 Ronaldo     Cristiano     Real     Madrid     Chelsea     Futbol     Maç     Spor     Videoları     Yeşil     Saha   

Yorumlar