ParaNorman 2 Stop Motion Movie HD Trailer 19 Ekim 2012

Vizyon Tarihi :19 Ekim 2012 Süresi :92 dak.Yönetmen :Chris Butler, Sam FellTür :Animasyon, Fantastik, Komedi, Korku, MaceraSenaryo :Chris ButlerYapımcı :Arianne Sutner, Travis KnightGörüntü Yön. :Tristan OliverMüzik :Jon BrionYapım :2012 - ABDOyuncular :Anna Kendrick, Jodelle Ferland, Casey Affleck, Leslie Mann, John Goodman, Bernard Hill, Jeff Garlin, Elaine Stritch, Tucker Albrizzi, Tempestt Bledsoe, Jeremy ShadaSeslendirenler :Anna Kendrick, Casey Affleck, Leslie Mann, John Goodman, Bernard Hill, Christopher Mintz-Plasse, Kodi Smit-mcphee, Jeff Garlin, Elaine Stritch, Tucker Albrizzi, Tempestt Bledsoe

Flim Konusu : Zombiler küçük bir kasabayı kuşatırsa kim yardıma çağrılabilir? Ölülerle konuşabilen, yanlış anlaşılmış küçük bir kasabalı olan Norman’dan başka seçenek yoktur.

Kasabasını yüzyıllardır süren bir lanetten kurtarmak için Norman’ın zombilerin yanı sıra hayaletler, cadılar ve en kötüsü de moronlaşmış yetişkinlerle mücadele etmesi gerekecektir. Hayaletlerle konuşabilen bu küçük çocuk, paranormal güçlerinin başka dünyalardaki sınırları zorlaması ihtimaliyle karşılaşabilir.

Kategori :

Sinema

Etiketler :

 Paranorman     2 Stop     Motion     Movie     Hd     Trailer     19     Ekim     2012   

Yorumlar