Alacakaranlık Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 Fragman Trailer 16 Kasım 2012

Vizyon Tarihi :16 Kasım 2012 Yönetmen :Bill CondonTür :3 Boyutlu, Dram, Fantastik, Gerilim, Macera, Romantik, GençlikSenaryo :Stephenie Meyer, Melissa Rosenberg, John P. DuffellYapımcı :Stephenie Meyer, Karen Rosenfelt, Wyck Godfrey, Mark Morgan, Bill BannermanGörüntü Yön. :Guillermo NavarroMüzik :Carter Burwell, Alexandra PatsavasYapım :2012 - ABDOyuncular :Kristen Stewart, Robert Pattinson, Ashley Greene, Taylor Lautner, Dakota Fanning, Kellan Lutz, Jackson Rathbone, Nikki Reed, Anna Kendrick, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser, Michael Sheen, Billy Burke, Jamie Campbell Bower, Alex Meraz, Cameron Bright, Michael Welch, Lee Pace

Film Konusu : Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti - Bölüm 2 Filmi, Kitaptaki olaylar, Bella ve Edward'ın evlenmesi, balayına gitmesi ile başlıyor. Balayına, Brezilya'daki Esme Adasına gidiyorlar ve birlikte oluyorlar. Bu birliktelikle Renesmee isimli bir bebekleri oluyor. Bunun için, tekrar eve geri dönüyorlar.

Bebek Bella'yı parçalayarak çıktığı için Bella ölümle burun buruna geliyor. Bunu gören Edward da Bella'yı vampire dönüştürüyor. Bebek doğunca, Jacob bebeğe mühürleniyor. Renesmee hayvan avlanırken Irina bebeği görüyor ve Edward Bella ikilisinin Volturi kurallarından birini bozduğunu düşünerek yani bebeği ölümsüz yaptıklarını sanarak Aro, Marcus ve Caius'u uyarmasının yanına giderek haber verir.(irinanın annesi de bir bebek vampir yampıştı ama volturiler onu öldürdü bu yüzden bebek vampir konusunda çok hassas)(volturiler, Bella'nın insanlara vampirlerin olduğunu haber vereceğini düşünerek ilişkinin de başında Bella'nın ölümsüz olmsını da istiyordu eğer ölümsüz olmasaydı Bella'yı öldüreceklerdi) Volturiler ve Cullen ailesi karşı karşıya geliyorlar.Fakat bebeğin ölümsüz olmadığını fark ediyorlar.Bu arada devreye Alec ve Jane ikilisi giriyor ama güçleri Bella'nın kalkanını geçemiyor bu yüzden Volturi geri çekiliyorlar.

Ayrıca bu kararın değişmesinde Alice çok önemli bir rol almaktadır çünkü Alice ve Jasper evden ayrıldıklarında Güney Amerika'dan yarı insan-yarı vampir getirmişlerdir.Ve Volturiler geri çekilip İrina'yı da öldürmüşlerdir.Fakat Carlisle volturilerin geri döneceğini ve yanlarındakileri vampirlerin bir gün yakalanacağını düşünmektedir.

Kategori :

Sinema

Etiketler :

 The     Twilight     Saga     Breaking     Down     Part 2     Alacakaranlık     Efsanesi     Şafak     Vakti     Bölüm     2     Fragman     Trailer     16     Kasım     2012   

Yorumlar