Kördüğüm 159.Bölüm Fragman (12 Ocak Cuma)

Kördüğüm (Uttaran) 159. Bölümüyle 12 Ocak 2018 Cuma Akşamı Saat 16:10'de!...

TAPASYA RAGHU’NUN ŞARTINI KABUL EDECEK Mİ?

Sevilen dizi Kördüğüm’de bugün Sachi, polisleri mağdur olduğuna inandırır. Veer, içtiği ilacın etkisi ile hiçbir tepki veremez ve tutuklanır.

159. Bölüm Özet:

Sachi ve Satya’nın, Veer’e kurdukları tuzak bu kez işe yarar ve tutuklanır. Sachi, Veer’in kendisine saldırdığını söyler. Veer içtiği ilacın etkisi ile kendinde değildir. Suçlamalara cevap veremez. Veer’in suçsuz olduğuna polislerin inanması zorlaşır. Olayı öğrenen Umed, kefalet vermek istese de müfettişler kabul etmez. Veer, kendine geldiğinde aklına ilk İçça gelir. Satya ve Sachi, Bundela ailesinin hayatını altüst ettiği için çok mutludur. Tapasya, Veer’in kurtarması için Raghu’dan yardım ister. Ancak Raghu’nun bir şartı vardır.

Konu & Hikaye:

Kendini beğenmişliği ve hayatı ciddiye almayan tavırları ile tanınan Zain Usman Abdullah, (Harshad Arora) Hindistanlı varlıklı bir ailenin oğludur ve Londra’da okumaktadır. Ailesinden uzakta olmanın verdiği rahatlık ile zamanının büyük bir kısmını eğlenceye ayıran Zain evlilik fikrine her zaman soğuk bakmıştır. Çünkü o her zaman ağır basan bencilliği yüzünden evleneceği kişinin dünyada henüz var olmadığını düşünür.
Bir gün Londra’daki okul müdüründen Zain’in babası Usman’a bir şikâyet mektubu gelir. Mektupta Zain’in nadiren okula geldiği ve geldiğinde derslerden çok kızlarla ilgilendiği yazmaktadır. Yazılanları okuyan Usman Bey oğlunu arayarak ondan derhal evine dönmesini ister.
Usman Bey, Zain’e bazı nasihatler verdikten sonra onu İngiltere’den çağırmasının asıl sebebi Bhopal’de yaşayan yeğeni Aaliya’nın düğününe giderek onun için aldığı hediyeleri teslim etmesidir. Zain bu teklifi kabul etmez çünkü o yaklaşan yeni yılı en yakın arkadaşları ile birlikte Bangkok’ta kutlamaya hazırlanmaktadır. Ancak inatçı tavrını sürdüren Usman Bey, oğlunu Bhopal’e gönderebilmek için kredi kartlarını iptal eder, banka hesaplarını kapattırır.
Bhopal’e gitmeye mecbur kalan Zain oraya vardığında Aaliya’yı tanıyabilmek için onun Facebook profiline göz atar.

Benimsin (Beintehaa) Künye:
Yönetmen: Maan Sinh Minku, Ankur Bhatiya
Oyuncular: Harshad Arora, Preetika Rao,
Yapım Yılı: 2013
Dil: Hintçe
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik
Senaryo: Sonali Jaffer
Diğer Adları: Extremity, Limitless, Without Boundaries
Benimsin (Beintehaa) Karakter Analizi
Aaliya Ghulam Haidar, Aaliya ailesi ile birlikte Bhopal’da yaşayan Müslüman bir kızdır. O değerleri ve ilkeleri olan maneviyata önem veren bir kişiliğe sahiptir. Aaliya’nın yaşamını ailesi ve kuzenleri oluşturmaktadır.
Zain Usman Abdullah, Harshad Arora’ın canlandırdığı bu karakter Londra da okuyan şakacı, hayatı ciddiye alamayan ve bencil bir kişiliğe sahiptir. Kadınlar konusundaki bencilliği ile tanınan Zain henüz kendisi ile birlikte olmayı hak edecek bir kadının yaratılmadığını düşünür.
Usman Abdullah, Zain’in babası, Aaliya’nın dayısıdır. İyi kalpli bir insandır ve yeğeni Aaliya’yı da çok sever.
Ghulam Haider, Aaliya’nın babasıdır. O da Usman Abdullah gibi iyi bir karaktere sahiptir.
Şahabana Ghulam Haider, Aliya’nın annesidir. Aynı zamanda Zain’in de halasıdır.
Aayat Ghulam Haider, esas kızımız Aliya’nın kız kardeşidir.
Surraiya Osman Abdullah, Zain’in annesidir ve ilerleyen bölümlerde Aaliya’nın da kaynanası olacaktır. Eşinin aksine kötü kalpli ve aksi biridir. Aaliya’nın oğlu Zain’i hak etmediğini düşündüğü için onları ayırmaya çalışır

Sevginin nefrete karşı galibiyetini, birbirine tamamen zıt karakterlere sahip olan Zain ve Aaliya’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Benimsin (Beintehaa), hafta içi her gün saat 21:15’te…

Kategori :

Fragmanlar

Etiketler :

 Kördüğüm     159Bölüm     Fragman     12     Ocak     Cuma   

Yorumlar