Gelin gençler toplanın. size bazı hayat derslerini bu klip ile anlatıcam.

öncelikle cinsiyetlerin doğada cinsellik tercihi vardır. cinsel seçilim mekanizmasıdır ve kıçınızı yırtsanız bile değiştiremezsiniz. genlerimize işlenmiştir.

kadınlar hipergamik canlılardır. kendilerinden üstün gördükleri erkekleri arzularlar. sadık, iyi niyetli, ahlaklı, kısaca nice guy dediğimiz, ancak kendilerinden düşük olduğuna inandıkları adamlar tarafından değer görmektense, hipergamik arzularını tatmin eden bir adamın metresi olmayı tercih ederler.

genleri böyle yapacak birşey yok. doğal süreçte böyle şekillenmişler. kadın, yavrusunun güçlü olmasını istiyor ve doğada hayatta kalması zor.
ayrıca düşünün ki; kadın gitti kabilenin en zayıf adamına acıdı ve aşık oldu, doğacak çocukların halini düşünün. adam onları koruyamayacak. böyle seçimler yapan dişiler gen havuzundan atıldı. yani hipergami boş birşey değil. türümüz için gerekli bir olgu. belki ahlaksal gelmiyor ve öfke duymanıza sebep olabiliyor ama genler ahlak tanımaz.

kısaca kadın, kendisinden statü, maddiyat ve kendi güzellik değerine kıyasla daha iyi adamla olmak istiyor. hep daha iyisi hedefi. buna ulaşınca sizi sikko sebeplerle terketmeye-aldatmaya çalışıyor veya dırdır yaparak hayatınızı karartıyor. artık size saygı duymuyor. cinsellik kalmıyor. dükkan kapanıyor. sizde diyorsunuz ben nerede hata yaptım. hatta iyi insan olarak olarak ilgisini çekmeye çabalıyorsunuz ama nafile. insani değeriniz ve erkeklik gururunuz iyice ayaklar altına alınıyor. öz saygınızı yitiriyorsunuz.

şimdi sorun şu; babalarımızdan uzak büyütülüyoruz. anneler büyütüyor. kadın öğretmenler. maskülen yönününüz sürekli baskılanıyor. ve kafamızda yanlış bir imge uyanıyor. ilk tanıdığımız dişi olan annemizin sevgisinin tüm dişilerde olduğunu sanıyoruz. bizi duygusal yönden destekleyecek, sırlarımızı ve zayıflıklarımızı paylaşabileceğimiz... oysa dişilerin bu tür sevgileri, yalnızca yavrularına tahsis edilmiştir. işin komik tarafı, kadında kendi çapında bu durumlarda destek olmaya ve şefkat göstermeye çabalıyor. ama genleri sizden tiksinmeye başladı bile. çünkü onun hipergamik sevgisini tatmin edemiyorsunuz. o anlarda, güçlü bir erkek figürünü değil, dişleri dökülmüş ve çüküyle ne yapacağını bilmeyen bir velet gibi davranıyorsunuz ve kadından yavrusuna göstermesi gereken sevgiyi talep ediyorsunuz . ama suç sizde de değil, kadın-erkek cinsiyet rollerini önemsiz göstermeye çabalayan toplum ve baba figüründen uzak büyütülmenin bir sonucu. kadın doğduğu andan itibaren, çekicliğini nasıl kullanacağını, makyajını vs. öğreniyor.ama erkekler, yanlış yönlendiriliyor. hele öngörüsüz ebeveynler, talihsizlik ve fakirliklik de üstüne gelirse, vay haline.

şimdi anladık değil mi? kadınların sevgileri hipergamik, ve yanlış büyütülmemiz neticesinde elde ettiğimiz sonuca aykırı olarak, bizi istediğimiz şekilde sevemiyorlar. böyle bir yetileri yok.

sevgili gençler, erkeklerin yüzde sekseni kadınların radarına girmez. hayalet gibi görünüzsünüz. iltifatlarınız ve tanışma istekleriniz taciz olarak veya en hafiffinden rahatsızlık-huzurbozma olarak adlandırılabilir.

işin sıkıntısı şu, çirkin bi kadın veya kendi değerinin üzerinde bi erkekle olan kadın, bir süre sonra kendi değerini de yanlış hesap edip, normal erkekleri beğenmemeye başlıyor. o yüzden çok partner değiştirmiş kadınlar ile kuracağınız evliliklerde sorun yaşarsınız. kadını mutlu edemezsiniz.( bu arada kadının seçim hakkı vardır. ayılığın luzümu yok. : )) )

peki erkekler nasıl seviyor? bizler poligamik seviyoruz. çokeşli yani. bir erkek kendi klasmanının altındaki bir dişiye de sevgi ve cinsel istek duyabilir.

neyse klibe dönelim; sara ablamızın malum , hipergamik istekleri tavan seviyede. evrenin bütün üstün küskülerini yemiş ve binlerce partner değiştirmiş bi kadın. pornocu. onu tatmin etmeniz çok zor. mutlaka eski partnerlerinden birisi sizden iyidir. sürekli kıyaslar ve fırsat bulunca aldatır. rolünü güzel oynuyor farkederseniz. çünkü kendinden parçalar çok fazla.

klipteki nice guy elemanı arsızca boynuzlayan ve dırdır ile evde huzur bırakmamış, fettan kadını çok güzel oynuyor. parodi gibi gelebilir ama, burada hayattın gerçekleri dönmüş.

eleman ise; çiçekle, iyilikle ve ahlakla, hipergamiyi delmeye çalışıyor. ama çabası tabiki nafile. bir defa cin şişeden çıkmış. masum kızı bırakıp, sara jayi bulmuş. üstelik kadını suçluyor. güneşi doğudan doğduğu için suçluyor kısaca.

neyse alıp okuyun. düşünün. böyle bir iyilik yapayım size. bazen topluma faydalı olmak, hakikati aramak ve tüm yarı doğruları yıkmak istiyorum .

Kategori :

Yetişkin

Etiketler :

 Sara     Jay     Hayat     Dersi     Video   

Yorumlar