Duygu Çetinkayadan Sonra Fatmagül Fakı da Mahrem Sırlarını Açıkladı

Survivor Duygu Çetinkaya'dan sonra Fatmagül Fakı da Mahrem Sırlarını Açıkladı.. İzle

Survivor Duygu Çetinkaya'dan sonra Fatmagül Fakı da Mahrem Sırlarını Açıkladı... 2013 Survivor Fatmagül Fakı, Survivor'da sinir ve stres yüzünden vücut kimyalarının tepe taklak olduğunu ifade ederek, ' Ben iki ay boyunca regl olamadım. Bu durum beni çok etkiledi ' dedi. Survivor'ın hırçın kızı Duygu Çetinkaya'dan sonra Yerli Adriana Lima lakaplı da mahrem sırlarını anlattı.

Kanaltürk'te yayınlanan Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler programına katılan Fatmagül Fakı, yarışma süresince psikolojilerinin nasıl etkilendiğini anlattı.

' İKİ AY REGL OLAMADIM '

' Lavabo ihtiycından tutun, kadınsal ihtiyaçlara kadar o kadar minimumda yaşadık ki her şeyi... ' diyen Fakı, ' Sinir, stres, açlık, her şey inanılmaz etkiledi. Ben iki ay boyunca regl olamadım. Bu durum kesinllikle bir sinir, stres yapıyor. Çok fazla etkiledi ' şeklinde konuştu.

Survivor Duygu'dan Çarpıcı Açıklamalar!

Survivor'ın hırçın kızı Duygu Çetinkaya Twitter'da hayranlarının sorularını yanıtladı. Duygu ' Ağda sorunu ' için ' Tüysüz bir kızım ' yanıtı verdi. Gerginliğin nedeninin de regl olamamasına bağladı.

Geçen hafta Survivor'dan elenen Duygu Çetinkaya, hala daha Panama'da tatil yapıyor. Survivor'da herkesle kavga eden hırçın kız Duygu Çetinkaya, hayranlarıyla Twitter'dan röportaj yaptı. Duygu regl olamadığı için sinirli olduğunu söyledi.

Kategori :

TV & Magazin Videoları

Etiketler :

 Survivor     Duygu Cetinkaya     Fatmagul Faki   

Yorumlar