Resmi Açıklama Sneijder Galatasarayda

Son Dakika! Sneijder 15:30'da İstanbul'da

Transferi yılan hikayesine dönen ve teknik ekiple yönetimin arasının açılmasına da neden olan Wesley Sneijder Galatasaray'la anlaştı.

BORSAYA BİLDİRİLDİ
Ve futbolda yılın transferi gerçekleşti... Galatasaray, Wesley Sneijder'ı resmen kadrosuna kattı. Transfer resmen borsaya bildirildi. Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada "FC Internazionale profesyonel oyuncularından Wesley Sneijder'in transferi için Kulübü ve oyuncunun kendisiyle mutabakata varılmıştır. Gerçekleşecek sağlık kontrollerinin ardından anlaşma imzalandığında şartları hakkında kamuoyuna açıklama yapılacaktır" denildi.

3.5 YILLIK SÖZLEŞME
Milano'da transfer görüşmelerini gerçekleştiren Galatasaray CEO'su Lutfi Arıboğan ile İdari Direktör Sinan Kalpakçıoğlu, bu akşam saat 20.50'de Wesley Sneijder ile 3.5 yıllık sözleşmede anlaştı. Hollandalı futbolcunun yarın (pazartesi) Türkiye'ye gelmesi bekleniyor.

Galatasaray, Sneijder'in bonservisi için Inter'e 7.5 milyon Euro ödeyecek. Yıldız oyuncu ise senede 5 milyon Euro kazanacak.

GALATASARAY'DAN AÇIKLAMA
Galatasaray Kulübü, İtalya'nın Inter takımında forma giyen Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder ve kulübü ile anlaşmaya vardığını açıkladı.

Kategori :

Spor Videoları

Etiketler :

Yorumlar