Bahse Var Mısın Lay the Favorite Fragman 2012

Vizyon Tarihi :07 Eylül 2012Süresi :94 dak.Yönetmen :Stephen FrearsTür :KomediSenaryo :Beth Raymer, D.V. DeVincentisSenaryo Kitap:Beth RaymerYapımcı :Randall Emmett, George Furla, D.V. DeVincentis, Peter Gethers, Paul Trijbits, Anthony Bregman, James W. SkotchdopoleGörüntü Yön. :Michael McdonoughYapım :2012 - ABDOyuncular :Bruce Willis, Catherine Zeta-Jones, Justin Timberlake, Joshua Jackson, Rebecca Hall, Vince Vaughn, Frank Grillo, Laura Prepon, John Carroll Lynch, Lara Grice, Corbin Bernsen, Ritchie Montgomery, Joel Murray, Dominique Duvernay, Jo Newman, Andrea Frankle, Wayne Pére

Filmin Özeti : “Bahse Var Mısın? - Lay The Favorite", Bruce Willis, Rebecca Hall, Catherie Zeta-Jones ve Joshua Jackson'ın başrolleri paylaştıkları eğlenceli bir komedi. Dink (Bruce Willis), dünyanın kumar başkenti Las Vegas’ın en başarılı kumarbazlarından biridir. İflah olmaz bir hayalperest olan Şans Meleği Beth (Rebecca Hall), rüyalarının peşinden Vegas’a gelir ve Dink için çalışmaya başlar.

Ancak Dink ile Beth’in yakınlaşmasından şüphelenen Dink’in karısı Tulip (Catherine Zeta-Jones) geç kalmadan araya girer. Dink’ten ayrılan Beth, New York’ta yasal olmayan işler yürüten Rosie'nin ekibine katılır. Kumarın karanlık yüzü nedeniyle masum erkek arkadaşı (Joshua Jackson) hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya kalınca Beth, Dink’le yeniden güçleri birleştirip, Tulip’le yüzleşmek ve riskleri göze almak zorunda kalır. Beth, arapsaçına dönen işleri yoluna koymayı başarabilecek midir?

Kategori :

Sinema

Etiketler :

 Bahse     Var     Mısın     Lay     The     Favorite     Fragman     2012   

Yorumlar