Dünyanın En Pahalı 10 Stres Çarkı

Stres çarkı ya da yabancıların dediği gibi fidget spinner. Bu furya son günlerde tüm dünyayı sarmış durumda. Herkes için, her bütçe için sahip olunabilecek stres çarkları var. Herkesin sahip olabileceği ucuz stres çarklarının dışında, özel dizayn edilmiş tasarımlar da mevcut. Bu videoda sadece en zengin insanların sahip olabileceği en pahalı stres çarklarını sizler için derledik.

GP3 TITANIUM
Mecarmy isimli bir şirket tarafından tasarımı ve satışı yapılan GP3 titanium stres çarkı şık tasarımı ve yuvarlak dizaynı sayesinde diğer çarkların tekdüzeliğinden sıyrılıyor. 120 gram ağırlığında 6,5 cm lik yarı çapa sahip bu çark titanyum alaşım kaplamaya sahip ve 3 renk seçeneği ile sunuluyor.

SCULLSPINNER
Bu özel tasarım stres çarkının fiyatı tamamen size kalmış. Çünkü tamamen sizin istEğiniz üzerine, kişiye özel olarak istenilen şekilde üretiliyor.

MAYA TOTEM
Stres çarklarını birbirinden ayıran ve özel kılan ayrıntılardan biri de çark döndürüldüğünde oluşan görüntünün güzelliği. Fegve isimli bir firma tarafından üretilen bu özel renkli, seramik rulmanlara sahip titanyum stres çarkı yaklaşık 5 dakikalık bir dönüş süresine sahip.

ALPHA
Revolve Makers isimli bir firma tarafından üretilen bu stres çarkı 200 dolar civarında satılıyor. Gövdesi bronzdan yapılmış, butonları ise isteğe göre paslanmaz çelik ya da titanyum olabiliyor.

MULTI-TOOL SPINNER
Etsy Store isimli bir online sitede bulabileceğiniz bu stres çarkını diğerlerinden ayıran en önemli özelliği 7 adet vida anahtarı, 1 düz 1 de yıldız tornavidaya ve şişe açacağına sahip oluşu.

RANPU
Bu stres çarkı 19 farklı parçadan oluşuyor. Ranpu isimli bir firmanın ürettiği bu alet, Alman yapımı silikon nitrit bilyeleri sayesinde 6-8 dakikalık bir dönüş süresine sahip. Gövdesi paslanmaz çelik ve ağırlığı 95 gr.

RANPU
Bu stres çarkı 19 farklı parçadan oluşuyor. Ranpu isimli bir firmanın ürettiği bu alet, Alman yapımı silikon nitrit bilyeleri sayesinde 6-8 dakikalık bir dönüş süresine sahip. Gövdesi paslanmaz çelik ve ağırlığı 95 gr.

CUPRO
En ilginç tasarımlar bazen en basit olanlarıdır. Bu stres çarkının da çok egzantrik bir şekli ya da rengi yok, hafif kıvrımlarını saymazsak standart çubuk tipi çarklara benziyor. 290 dolarlık bir fiyata satılıyordu ta ki stoklar bitene kadar.

SILVER HAND SPINNER
Gümüşten imal edilmiş bu stres çarkı internette 499 dolara alıcı buluyor. Her biri el yapımı ve 925 ayar gümüş kullanılmış. Sadece bu gümüş kısmın ağırlığı 130 gram.

SPIROGRAPH DAMASCUS SPINNER
Adından da anlaşılabileceği gibi damascus çeliğinden imal edilmiş, şık tasarımlı bu stres çarkı tam 525 dolara satılıyor. Tamamen el yapımı ve sipariş üzerine imal edilen bu çarkı gerçekten satın alanlar var.

Kategori :

Komik Videolar

Etiketler :

 Dünyanın     En     Pahalı     10     Stres     Çarkı   

Yorumlar