İsimsizler 15.Bölüm 1.Fragman (18 Eylül Pazartesi)

İsimsizler 15. Bölümüyle 18 Eylül 2017 Pazartesi Akşamı Saat 20:00'da!...

İsimsiz kahramanlar, düşmanın sinsi hareketlerine son vermeyi amaçlıyor!
Kudret Yıldırım, yönetimin başına geçer. Bu değişimle hain terör saldırılarının önüne geçmek isimsiz kahramanların görevi olacaktır. Kor Yakup'un öfkesi gün geçtikçe artar ve düşmanının yıkılışını izlemek için sabırsızca beklemektedir.

Hikaye ve Künye:

Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış, görevine başlayacakken Virankaya’dan gelen acı haber hayatını değiştirir. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir. Fatih Başkan’ın desteğini alarak onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olur.

Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih etmiştir. Yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle at izinin it izine karıştığı Virankaya’ya gider.

İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu ekip, görünmez düşmanlarıyla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürmek zorundadır. Çünkü düşman onlar gibi mert değildir. Kullandığı kuklaları vardır.

Yönetmen : Osman Kaya
Yapımcı : Ahmet Kayımtu, Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici
Yapım : Barakuda Film - Es Film
Senaryo : Mustafa Burak Doğu, Serkan Birlik, Ayça Mutlugil, Hale Çalap

Oyuncular: Uğur Güneş (Fatih), Bülent Alkış (Dayı), Sedat Mert (Olcay), Taner Ertürkler (Ahmet), Volkan Keskin (Kürşad), Çağkan Çulha (Murat), Musab Ekici ( Derman), Sera Kutlubey (Seher) ve Algı Eke (Elif)

İsimsizler Her Pazartesi Akşamları Saat 20:00'da!...

Kategori :

Fragmanlar

Etiketler :

 Isimsr     15Bölüm     1Fragman     18     Eylül     Pazartesi   

Yorumlar