Fotoğraf Çekerken Canından Oluyordu

Konya'nın Akşehir İlçesi'nde bir dinlenme tesisinde fotoğraf çeken Brezilyalı turist 67 yaşındaki Torres Marovws Guatova, manevra yapan kamyonetin altında kald
Kolları ve başının üzerinden kamyonetin lastiği geçen Guatova, ayağa kalkıp arkadaşlarıyla birlikte tesiste ambulansın gelmesini bekledi. Ölümden dönen Guatova'nın kamyonetin altında kalma anı, güvenlik kamerası kayıtlarına yansıdı.

Kaza, geçen 14 Nisan günü Akşehir- Afyonkarahisar karayolunun 7'nci kilometresindeki bir tesiste meydana geldi. Antalya'dan Kapadokya'ya giden bir tur otobüsü dinlenme tesisinde mola verdi. Ailesiyle birlikte tur otobüsünde bulunan Brezilyalı Torres Marovws Guatova da fotoğraf makinesini alıp, doğa fotoğrafları çekmeye başladı. Bu sırada 32 yaşındaki Tuncer Ş. yönetimindeki 42 U 818 plakalı kamyonet manevra yaparken Guatova'ya çarptı. Yüz üstü yere düşen Guatova, başını kollarıyla koruduğu sırada kamyonetin sağ arka lastiği üzerinden geçti. Kazayı fark etmeyen sürücü Tuncer Ş., manevranın ardından kamyonetiyle tekrar ileriye hareket etti. Guatova, vücudunu kamyonetin hareket ettiği yöne doğru çevirerek ezilmekten kurtuldu.

Çevredekiler bağırarak sürücüyü uyarıp, Guatova'yı yerden kaldırıldı. Eşi ve arkadaşlarına sarılan Guatova, tesislerin dinlenme bölümüne kadar yürüyüp, ambulansın gelmesini bekledi. Ambulansla hastaneye kaldırılan ve hafif yaralanan Guatova, yapılan ilk müdahalesinin ardından taburcu olup, tur otobüsüyle yoluna devam etti..

Kategori :

Amatör Videolar

Etiketler :

 Insan     Yaşam     Fotoğraf     Kamyonet     Kamyon     Mucize Kurtuluş     Haber     En Çok İzlenen Videolar 2013   

Yorumlar